BlueStacks Kurulumu İle Derby Tv Kurumu Anlatımı

Merhabalar Bugünkü konumuz daha önce bir cok sitede anlatılmış olana Andiroid Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarlarında çalıştırmak isteyen kullanıcılarımız için hazırlanmış olan ve dünya genelinde en çok tercih edilen Android uygulaması BlueStacks kurulumu popüler bir uygulama haline gelen derby television uygulaması nasıl kurulur onu anlatacağız.

BlueStacks,Derby Tv

BlueStacks uygulaması bilgisayarlarımızda Android telefon ve tabletler için hazırlanmış tüm uygulama ve oyunları bilgisayarlarımızda çalıştırmamıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Kurulum için yukarıda bulunan resme tıklayınız. Hemen kurulum işlemine geçiniz.

(BlueStacks App Player) kurulum işlemine geçmeden önce bilgisayarımızın özelliklerinin en az 2GB RAM’e sahip olması sabit plate sürücüsünde 10 GB yer olması ve uygulamarın güncel olması gerekmektedir.

Kurulum işlemlerimiz bittikten sonra Derbi Tv Hd Pro uygulamasını indirerek kendi denememizi yapmış olacağız. Aşağıdaki resme tıklayarak derbi television uygulamasını indirelim.

Derby Tv

tamamen yerli uygulama olan derbi television uygulaması ile Tv Kanallarını istediğimiz zaman ÜCRETSİZ izleyebileceğimiz bir TV uygulamasıdır. 80’den fazla Canlı yayın kanalı vardır. şimdi uygulamayı resme tıklayıp indirdikten sonra mause birlikte BlueStacks uygulamasının içine atıyoruz ve uygulamamızı çalıştırıyoruz.