Gizlilik politikası

Erhanozer.com’da yer alan tüm içerikler kullanıcıları ve ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır. Doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcılara ve ziyaretçilere aittir. Erhanozer.com  alan adlarında farklı görsel ve yazılı içerikler(metin, resim, video, infografik, makale, haber) bulunmaktadır. Alan adlarındaki içerikler yazarlarına aittir. Tamamen yazarın yorumu olup hiçbir geçerliliği yoktur. Gerçekle bağdaştırıp, örnek gösterilerek site sahipleri, editörleri ve yazarları sorumlu tutulamaz. Alıntı linkler, yazılar, resimler, makaleler tümüyle alıntı yapıldığı yere aittir. Alıntı yapılan kısımlar kaynak belirtilerek yazılmıştır. Alıntılar hakkındaki hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Yazılan makalelere yapılan yorumların sorumluluğu yorumu yapan şahısa aittir.  Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır.  Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez. Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamen yorumu yazan kişiye aittir.  Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler ya da resmi taleplerde bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir.  Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur.  Bu bilgilerin doğruluğu yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır.  Alan adlarının sahibi yada editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez, kabul edilmez.  Sisteme girilen yorumlar  yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi yada editörleri  hiçbir şekilde ceza veya zan altında bırakılamaz.

Erhan Ozer.com ve alt alan adlarında  yer alan tüm içerikleri(yazı,makale,resim,infografik,video) aktif link ve kaynak göstermek şartıyla sınırsız şekilde paylaşabilir, alıntı yapabilir veya olduğu gibi yayımlayabilirsiniz. Ancak bu kullanımları yapan kişi veya kurumlar ilk kullanımdan sonra bir defaya mahsus bizleri iletişim veya e-posta(info@erhanozer.com) yolu ile bilgilendirmesini rica ediyoruz.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Erhanozer.com tarafından sunulan tüm hizmetlere ve alt domainlere bağlanan kullanıcılarının IP adresleri web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar  kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.