BlueStacks Kurulumu İle Derby Tv Kurumu Anlatımı

Merhabalar Bugünkü konumuz daha önce bir cok sitede anlatılmış olana Andiroid Oyun ve Uygulamaları Bilgisayarlarında çalıştırmak isteyen kullanıcılarımız için hazırlanmış olan ve dünya genelinde en çok tercih edilen Android uygulaması BlueStacks kurulumu ve son zamanlarda popüler bir uygulama haline gelen derby tv uygulaması nasıl kurulur onu anlatacağız.

BlueStacks uygulaması bilgisayarlarımızda Android telefon ve tabletler için hazırlanmış tüm uygulama ve oyunları bilgisayarlarımızda çalıştırmamıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Kurulum için yukarıda bulunan resme tıklayınız. Hemen kurulum işlemine geçiniz.

BlueStacks (BlueStacks App Player) kurulum işlemine geçmeden önce bilgisayarımızın özelliklerinin en az 2GB RAM’e sahip olması sabit disk sürücüsünde 10 GB yer olması ve uygulamarın güncel olması gerekmektedir.

Kurulum işlemlerimiz bittikten sonra Derbi Tv Hd Pro uygulamasını indirerek ilk denememizi yapmış olacağız. Aşağıdaki resme tıklayarak derbi tv uygulamasını indirelim.

tamamen yerli uygulama olan derbi tv uygulaması ile Tv Kanallarını istediğimiz zaman ÜCRETSİZ izleyebileceğimiz bir TV uygulamasıdır. 80’den fazla Canlı yayın kanalı vardır. şimdi uygulamayı resme tıklayıp indirdikten sonra mause birlikte BlueStacks uygulamasının içine atıyoruz ve uygulamamızı çalıştırıyoruz. hepsi bu kadar.

 

 

Translate »